Kampanie reklamowe Google AdWords

Obecnie Google AdWords jest największą i najskuteczniejszą reklamą w Internecie.

program adwords

Profesjonalnie zarządzamy reklamami poprzez program Google AdWords. Na potrzeby Google AdWords tworzymy reklamy wizualne i tekstowe, ustalamy frazy na które maja się pojawiać odpowiednie reklamy, monitorujemy ceny za kliknięcie tychże reklam, a także kontrolujemy miejsce w sieci, gdzie się pojawiają poprzez program AdSense. W wyszukiwarce Google pojawiają się one w postaci tekstowej w tzw. linkach sponsorowanych.

Dla nowych klientów posiadamy darmowe kupony Google AdWords wartości 200 pln z przeznaczeniem na kampanię.

Cena za organizację kampanii AdWords oraz zarządzanie nią od 600 pln + VAT miesięcznie.

Trochę o AdSense

program adsense Poprzez AdSense następuje dystrybucja części reklam, które są wykupione w Google AdWords. Dlatego trzeba starannie dobierać miejsca, gdzie się mają pojawiać, a gdzie nie. AdSense wykorzystuje dobre strony internetowe jako powierzchnie reklamowe.

Co dają kampanie AdWords

Dzięki dobrze ustawionym, zaprojektowanym i dobrze zarządzanym kampaniom Google AdWords mała firma może zacząć konkurować z finansowymi potentatami - liderami rynku. Dam przykład pewna firma, 2-osobowa, zaczęła skutecznie konkurować z dużymi firmami z tej samej branży, wydając tylko 500 pln miesięcznie. Reklamy Google AdWords są demokratyczne, każdego na nie stać.