Audyt SEO strony www

Audyt SEO strony www jest u nas dość popularną usługą. Polega to na kompletnej analizie Państwa strony www pod względem treści, kodu, linków przychodzących oraz wychodzących, robiona w celu polepszania pozycji w Google na wybraną frazę.

W raporcie, czy też analizie z audytu dostajecie Państwo wskazówki webmasterskie, czyli jak poprawić stronę www w kodzie (zastosowanie właściwych znaczników, tagów etc.), jak ulepszyć nawigację, aby była lepiej widoczna dla wyszukiwarek internetowych. Czy strona jest zgodna z wytycznymi Google, gdyż gdy nie jest to wtedy strona www może zostać zbanowana, ukarana filtrem itd. Dodatkowo jest też zrobiona analiza treści Państwa strony www. Po prostu wszystko, co jest potrzebne, aby być wyżej, a moze i najwyżej w wynikach wyszukiwania oraz najważniejsze: wyprzedzić konkurencję. Od A do Z. Nawet rozpisanie każdej linijki kodu i sposób jego naprawy.

Dodatkowo można zamówić również analizę konkurencji, czy strategię SEO, strategię budowania linków, wycenę fraz.

Ceny audytu SEO

Cena tego audytu jest uzależniona od wielkości witryny. Wiadomo mała witryna kosztuje mało, bo jest mało do audytowania :). I dlatego ceny zaczynają się już od 600PLN, a kończą w tysiącach złotych.

Poczytaj o SEO i pozycjonowaniu