Fotografia Korporacyjna

Fotografia Korporacyjna, inaczej Corporate Photography jest osobnym działem i oferta jest skierowana do firm. Polega ona na kształtowaniu pozytywnego wizerunku firmy, korporacji itd. poprzez fotografię. Tworzymy fotografie w miejscu klienta, jak i również w ciekawych lokalizacjach. Na ogół są to portrety kadry zarządzajacej, zdjęcia pracowników firmy podczas pracy. Dzięki temu firma może dać się poznać szerszej publiczności, przestaje być bezosobowym molochem. Fotografie korporacyjne są zwykle potem wykorzystywane w folderach promocyjnych, stronach internetowych, prezentacjach multimedialnych, press kitach, informatorach rekrutacyjnych. Łatwo wtedy też przekonać klientów z USA, czy EU, że firma spełnia standardy UE dotyczące warunków pracy, braku dyskryminacji, przyjacielskiej atmosfery. Klient zagraniczny traci również obawy przed przyjazdem do waszej firmy, po prostu wie z kim ma do czynienia.

Fotografia korporacyjna dla kawiarni

fotografia korporacyjna: scena z kawiarni

Tego typu fotografia korporacyjna była użyta do folderów reklamowych oraz na strony www.

Fotografia korporacyjna: pracownicy firmy

fotografia korporacyjna: dwóch biznesmanów w korytarzu firmowym fotografia korporacyjna: zamyślony manager

W fotografii korporacyjnej pozowanie jest ograniczne do minimum, chodzi o prawdziwość, prawie reporterską szczerość, dlatego fotografia studyjna nie ma tu zastosowania.

Fotografia korporacyjna - inne zastosowania

Fotografia korporacyjna to też fotografia, którą wykorzystuje się w pozytywnym kreowaniu wizerunku firmy. Są to obrazy fotograficzne, często abstrakcyjne, które ilustrują różne zagadnienia korporacji, firmy, instytucji i jej usług. Tego typu fotografie są wykorzystywane w prezentacjach multimedialnych, folderach reklamowych, ofertach firmy.

fotografia korporacyjna: pozytywne aspekty

fotografia korporacyjna: samochodzik na zielonej trawie

Fotografia korporacyjna: cennik

Cena sesji fotograficznej do 4 godzin: od 500 pln + VAT. W cenie zawiera się: ok. 100 fotografii, w tym 15 obrobionych do www, mailingu (formaty: .png, .gif, .jpeg) oraz druku (formaty: .tif, .JPG).